Mentoring Finansowy

Dzisiaj już nikt nie podważa zasadności systematycznej pracy z trenerem, psychologiem czy też terapeutą. Jeszcze bardziej oczywiste jest poddawanie okresowym przeglądom technicznym sprawności naszych pojazdów, kontrolne wizyty u stomatologa oraz lekarza rodzinnego.

Dokładnie z tych samych powodów zachęcam, abyś jako pożyteczny nawyk wdrożył korzystanie z pomocy specjalisty w formie osobistego Mentoringu Finansowego lub Biznesowego.

Zapraszam Cię na mentoring

Mentoring finansowy jest dla Ciebie, jeśli:

Zależy Ci na spersonalizowanej pracy z osobą o większym doświadczeniu w dziedzinie finansów i zarządzania pieniędzmi oraz skutecznych radach i wskazówkach dopasowanych do Twojej bieżącej sytuacji.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności zarządzania finansami osobistymi lub biznesowymi, poznać możliwości związane z budżetowaniem, pozbyciem się długu, inwestowaniem, planowaniem emerytury, budowaniem dochodu pasywnego.

Nie chcesz popełniać więcej błędów, wpadać w pułapki zadłużenia i ryzykować finansowo.

Chcesz klarownie sformułować swoje cele finansowe i opracować strategię, która pomoże te cele osiągnąć.

Potrzebujesz wsparcia emocjonalnego oraz motywacji, by utrzymać zaangażowanie w osiąganiu celów finansowych.

Dziś ustalanie priorytetow wydatków, kontrola kosztów, czy planowanie oszczędności stanowią dla Ciebie wyzwanie. Wspólnie z mentorem możesz rozgryźć te zagadnienia i wraz z jego wsparciem nauczyć się skutecznie gospodarować zasobami finansowymi.

Stabilność finansowa i ochrona oszczędności dzisiaj, a także bezpieczeństwo przyszłości finansowej Twojej rodziny i bliskich i równowaga finansowa są dla Ciebie ważne.

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz wsparcia w podejmowaniu strategicznych decyzji związanych z finansami swojej firmy, potrzebujesz zidentyfikować potencjalne obszary wzrostu, efektywnie wykorzystać zasoby i wypracowane nadwyżki pieniężne, zapewnić stabilność i zyskowność działalności.

Recenzje uczestników

Sprawdź co piszą o mnie inni

„Mentor to ten, kto pomaga ci dostrzec możliwości w miejscach, gdzie wcześniej widziałeś jedynie trudności.”

Krzysztof Pilch

W jakich obszarach otrzymasz pomoc w trakcie mentoringu:

Praca nad osobistymi celami w 9-ciu najważniejszych obszarach życia w oparciu o autorską wersję narzędzia pod nazwą Koło Równowagi.

Analiza osobistej, rodzinnej i biznesowej sytuacji finansowej wraz z przekazaniem wniosków służących osiągnięciu równowagi finansowej.

Wdrożenie do zarządzania finansami osobistymi.

Tworzenie osobistego planu finansowego i pomoc w jego realizacji.

Miesięczne, kwartalne i roczne sesje optymalizujące w finansach osobistych i firmowych.

„Nawet jedna najdrobniejsza porada doświadczonego mentora, którą wdrożysz w swoim życiu, może być warta tysiące, dziesiątki a nawet setki tysięcy złotych w skali życia!”

Krzysztof Pilch

Jak skorzystać z mentoringu fnansowego?

Online / na żywo

Sesje mentoringu odbywają się telefonicznie lub za pośrednictwem zoom lub skype’a. Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu lub w Świdnicy, możliwe jest spotkanie na żywo w umówionym miejscu i terminie.

Dlaczego warto?

Dla mnie osobiście mentoring to przywilej dzielenia się swoim doświadczeniem w celu pomocy innym w osiąganiu ich celów. W ramach prowadzonego mentoringu finansowego, pomogłem już wielu klientom w znaczącej poprawie sytuacji życiowej i finansowej.

Skorzystaj i Ty.