Warsztat online

FINANSE
W RÓWNOWADZE

Cały świat jest oparty na pieniądzach. Nikt nie uczy nas mądrego konsumpcjonizmu, czy racjonalnego wydawania pieniędzy. Myśl o zatroszczeniu się o siebie lub bliskich w kontekście przyszłości przychodzi często nagle, w obliczu nieprzyjemnej sytuacji lub… za późno. Przez brak edukacji finansowej niektórzy popadają w długi, tracą dom albo mieszkanie, zostają bez środków do życia w obliczu np. choroby bliskiej osoby, nietrafionej inwestycji, utraty pracy. Innym nawet nie udaje się zdobyć tego, czego pragną i mieszkanie, cudowne wakacje z rodziną, czy dochód pasywny, na zawsze pozostają w sferze ich marzeń.

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

Szukasz sposobów na lepsze zarządzanie swoimi pieniędzmi

Masz wrażenie, że to budżet panuje nad Tobą, a nie odwrotnie i potrzebujesz przyjrzeć się swoim domowym lub firmowym finansom i w końcu je uporządkować.

Potrafisz zarobić pieniądze, a nawet wypracować nadwyżki, jednak łapiesz się na tym, że pieniądze przeciekają Ci przez palce lub nie wiesz, jak w mądry sposób je pomnożyć.

Chcesz ochronić swoje oszczędności przed wysoką inflacją?

Interesują Cię rozwiązania pod kątem dochodu pasywnego.

Nie masz odłożonych pieniędzy i znasz prognozę swojej przyszłej emerytury, która nie wygląda optymistycznie.

Pragniesz zapewnić swoim dzieciom pieniądze na studia, wkład własny do mieszkania lub pokrycie innego wydatku, więc szukasz sposobów na oszczędzenie/zdobycie takich pieniędzy.

Masz świadomość odpowiedzialności za siebie oraz swoich bliskich, a co za tym idzie chcesz zbudować bezpieczeństwo finansowe i stabilną przyszłość.

Chcesz mądrze wydawać, oszczędzać i zarabiać.

Jeśli któreś z powyższych stwierdzeń jest o Tobie lub, jeśli po prostu pragniesz zwiększyć swoją wiedzę na temat zarządzania finansami i osiągnięcia harmonii w życiu – zapisz się na warsztat.

Uwaga! zapisy kończą się za:

Skorzystasz, bez względu na to, na jakim etapie w życiu jesteś. Czy szukasz bezpieczeństwa finansowego, równowagi w życiu, wolności finansowej – jak powiedziała jedna z moich Klientek „nie zwlekaj, bo miniony czas to tylko Twoja strata”, a ja dodam, że w życiu liczą się zyski, te materialne, jak oszczędności, czy dochód pasywny, jak i niematerialne i nie mniej ważne, które potwierdzają uczestnicy poprzednich edycji warsztatów. A mówią oni m.in. o poczuciu spokoju o przyszłość bliskich, świadomości mądrego gospodarowania zarobionymi i zaoszczędzonymi pieniędzmi, pewności w kwestii decyzji inwestycyjnych, racjonalnym budowaniu i dywersyfikacji portfela. Mówią o zmianie, jaka zaszła nie tylko w ich portfelach, na ich kontach bankowych, ale w nich samych.

Tak, wiem, brzmi górnolotnie, dlatego najlepiej przeczytaj opinie i zdecyduj, czy ten warsztat jest rzeczywiście dla Ciebie.

Recenzje uczestników

Sprawdź co piszą o mnie inni

Dzięki udziałowi w warsztacie:

Staniesz oko w oko z prawdą o swoich finansach. Określisz swój punkt startowy oraz wymarzoną sytuację finansową w przyszłości i wyznaczysz kroki, które przeprowadzą się „z dziś do wymarzonego jutra”.

Poznasz metody inwestowania i oszczędzania, dostosowane do Twoich indywidualnych preferencji oraz celów.

Skoncentrujesz się na kluczowych aspektach stanowiących kroki milowe w drodze do sukcesu finansowego.

Dowiesz się więcej o inwestycjach generujących stały przepływ gotówki, pozwalający na osiągnięcie finansowej niezależności.

„Umiejętność posługiwania się pieniędzmi powinna być obowiązkiem każdego człowieka.”

Krzysztof Pilch

Czego na pewno NIE spodziewaj się po tym warsztacie?

Nagrania

Warsztat nie jest odtwarzanym „nagraniem z gadającą głową”. To spotkanie na żywo w grupie osób, które tak jak Ty, aktywnie uczestniczą i których doświadczenia służą wzajemnej inspiracji.

Straszenia

Warsztat nie jest po to, by straszyć uczestników negatywnymi sytuacjami i konsekwencjami złych lub braku decyzji w kwestii zarządzania finansami. Zależy mi na tym, by ugruntować kiełkującą w uczestnikach świadomość, podzielić się z nimi moim wieloletnim doświadczeniem w kwestii szeroko pojętych finansów. Nie chcę sprzedać Ci polisy. Zależy mi na tym, byś poznał/a rozwiązania oszczędnościowo-ochronne, narzędzia finansowe i otrzymał/a solidną podstawę do dalszych działań w swoim życiu.

Spędu

Warsztat to spotkanie w kameralnym gronie. Uczestniczy w nim maksymalnie 8 osób, by wszystkim pracowało się komfortowo.

Dlaczego warto?

Oto osiągnięcia moich uczestników oraz korzyści udziału

Zwiększysz swoje dochody w ciągu roku o min 20%!

Zbudujesz bezpieczeństwo finansowe i zyskasz równowagę w życiu!

Dowiesz się i zrozumiesz swoje błędy w zarządzaniu finansami – od tego momentu będziesz wiedział jak właściwie zarządzać swoimi finansami!

Poznasz ludzi i będziesz mieć dostęp do społeczności, która od lat współpracuje ze mną i z sukcesem realizuje swoje cele osobiste i zawodowe!

Zyskasz umiejętność prowadzenia swojego budżetu domowego/firmowego i dzięki temu zaczniesz mądrze gospodarować pieniędzmi i generować nadwyżki finansowe!

Krzysztof Pilch, który prezentuje Warsztaty Finanse w Równowadze

Warunki udziału

Aby wziąć udział potrzebujesz:

dysponować 4 godzinami,

mieć pomieszczenie dla siebie, by skupić się na warsztacie,

mieć dostęp do Internetu i dołączyć do spotkania Zoom z kamerą i mikrofonem,

mieć długopis i wydrukowany Podręcznik Uczestnika Warsztatu, który otrzymasz ode mnie mailowo przed spotkaniem,

pozytywnego nastawienia, zaangażowania, otwartości

Krzysztof Pilch Trener i mentor finansowy

Możesz nadal popadać w długi, nie mieć pojęcia, jak wykorzystać zgromadzone oszczędności, marzyć o wolności finansowej, zastanawiać się, jak oszczędzać lub jak inwestować pieniądze. Możesz oglądać się na innych, którzy w magiczny sposób cieszą się zasobnymi portfelami. Tyle, że to nie magia doprowadziła ich do dobrostanu i równowagi finansowej, a edukacja finansowa.

Jako trener, planista finansowy i mentor zapraszam Cię na warsztat, który poprawi Twoje finanse, poszerzy sieć wartościowych kontaktów, a być może odmieni całe Twoje życie.

Zdjęcie przedstawiające Krzysztofa Pilcha
Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na udział w warsztacie, życzę Ci bezpieczeństwa finansowego, równowagi w życiu, poczucia spełnienia, wolności finansowej i miliona złotych w aktywach.

Nie czekaj

Rezerwuj teraz i wybierz dogodny termin!